ul. Przemysłowa 5

59-700 Bolesławiec

+48 668 627 144

Wsparcie klientów

Pon - Pt: 9:00 - 17:30

Jesteśmy dyspozycyjni

E-commerce

Zapewnisz terminową dostawę klientom z dalekich zakątków świata

Dzięki międzynarodowym magazynom osoby przebywające w innych krajach otrzymają swoje zamówienie na czas. Co więcej, proces wysyłki generuje wówczas mniej kosztów i jest łatwiejszy w realizacji. To korzyści dla Ciebie, jak i Twoich klientów!

Zyskasz pełną kontrolę nad zapasami i wysyłką niezależnie od ograniczeń

Magazyny umiejscowione w różnych krajach sprawią, że nie będziesz więcej obawiać się o wprowadzenie niespodziewanych restrykcji, które mogłyby uniemożliwić lub utrudnić transport towarów między państwami. Dzięki temu Twoi klienci otrzymają swoje zamówienia na czas i w nienaruszonym stanie.

Zwiększysz zagraniczną sprzedaż

Zdobycie nowych, zagranicznych klientów jest często nierealne bez posiadania magazynów w różnych lokalizacjach na świecie. To kluczowy element szybkiej realizacji, jak i wysyłki zamówień, które przekładają się na zadowolenie klientów. Twoje szanse na zwiększenie sprzedaży za granicą znacznie wzrosną.

Zmniejszysz koszty wysyłki

Globalne koszty wysyłki rosną każdego roku. Posiadanie zagranicznych magazynów oznacza duże oszczędności, a także skrócenie czasu wysyłki. Nie tylko będziesz mniej wydawać, ale i wyróżnisz się szybką dostawą, dzięki czemu zdobędziesz przewagę na tle konkurencji.

Zadbasz o tożsamość marki

Pokaż międzynarodowym klientom, że zamiast kupować poprzez ogólne platformy sprzedażowe, mogą nabyć wyjątkowe produkty prosto od Ciebie. Podaruj im pełne doświadczenie związane z dokonywaniem zakupów bezpośrednio w Twoim sklepie internetowym.